Kategoriler
  Popüler Kategoriler
Aradığınız Ürün Bulunumadı...!
Son İncelenen Ürünler
 • #categoryName
  #categoryName

  Promosyon Magnet

  Promosyon magnetler ile firmanızın tanıtımını cazip hale getirebilirsiniz. Bir günde defalarca buzdolabı önünden geçildiğini,dolabın açıldığını veya kahve alındığını düşünürsek, her seferinde hedef kitlenize markanızı hatırlatma fırsatı bulabilirsiniz.

   14-18200 - Damla Magnet 14-18200
   14-18200 - Damla Magnet 14-18200
   14-18200 - Damla Magnet 14-18200

   Promosyon Magnet Ürünleri Hakkında

   İster evde ister iş yerinde müşterinizin mutfağında olmak ister misiniz?

   Lütfen, herhangi bir evi inceleyin. Mutfaklarda, buzdolaplarında ve diğer birçok yerde promosyon magnet ürünlerini görebilirsiniz. Magnetler, müşterilerinizle birlikte yaşayan ve yapışan promosyon ürünü türüdür.

   Magnet promosyon, marka kimliğinizi güçlendiren, markanızın farkındalığını arttıran yüksek görünürlüğe sahip güçlü, etkili ve uygun fiyatlı ürünlerdir.

   Müşterilerinize, üzerinde şirket logosu bulunan bir promosyon magnet yada buzdolabı magneti verdiğinizde, şansınız çok fazladır; çünkü hedef kitlenizin uzun bir süre için ofisinin veya evinin etrafına yapışacak ve atılmayacaklardır.

   Promosyon Magnet İmalatı

   Müşterilerinizle birlikte yaşayan ve göz önündeki bir yere yapışan promosyon ürünü türüdür. Promosyon magnet yada mıknatıs, müşterilerle marka kimliğinizi güçlendiren ve markanızın farkındalığını arttıran güçlü, etkili ve uygun fiyatlı promosyon ürünleridir.

   Markanıza ve bütçenize uygun yerli üretim promosyon magnetler oluşturmak ve üretmek için sizinle birlikte çalışacağız ve sonuç, istediğiniz kitleye gerçekten “yapışan” etkili bir promosyon ürünü olacak. İstediğiniz magnetleri uygun fiyatla üreterek, mesajınızı veya logonuzu ön plana çıkaracağız.

   Asya Promosyon’da özel magnetler için fikirleriniz, hayal gücünüz kadar geniş olabilir!

   Promosyon magnetler, markanızın tanıtımına katkıda bulunmak için 7/24 nöbetteler.

   Promosyon Magnet Modelleri ve Çeşitleri

   Yeni ve potansiyel müşterilerin zihninde gerçekten sadık kalmak için uygun fiyatlı baskılı ürünlerimize göz atmaya başlayın.

   Özel şekilli promosyon magnetler, dikkat çekmek ve işletmenizin reklamını yapmak için idealdir.

   Elma şekilli magnet: Bu tam renkli promosyon magnet ile markanızdan bir ısırık alacaklar.

   Yıldız şekilli magnet: Müşterilerinize yıldız olduklarını bildirin ve beş yıldızlı hizmet verin.

   Telefon şekilli magnet: Telefon şeklindeki bir promosyon magnet nasıl görmezden gelinebilir? Hizmetinize ihtiyaç duyduklarında ilk aradıkları kişi siz olacaksınız.

   Pizza şekilli magnet: Kim pizza sevmez ve kim bu nefis kişiselleştirilmiş promosyon magnetler ile pizza dükkanını hatırlamaz?

   #1 şekilli magnet: Müşterilerinize 1 numarasınız demek için güzel bir sebep.

   Promosyon Magnet Fiyatları

   Promosyon magnet fiyatları, magnet çeşidine, boyutuna ve sipariş miktarına bağlı olarak değişir. Bu ürünler, markanızı tanıtmak için diğer promosyon ürünlerinden daha ucuz maliyetli bir yoldur. Toptan satışlar fiyat avantajı sağlamaktadır.

   Promosyon magnet fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

   Magnet Promosyon Ürünlerini Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Bize hangi biçimi gönderirseniz gönderin, lütfen aşağıdaki yönergeleri uygulayın: