Kategoriler
  Popüler Kategoriler
Aradığınız Ürün Bulunumadı...!
Son İncelenen Ürünler
 • #categoryName
  #categoryName

  Promosyon Oto Kokusu

  Promosyon oto kokusu, araçlara hoş ve taze bir koku verir. Faydalı ve etkin bir promosyon ürünüdür. Markanızın tanıtımına yardımcı olur.

   Promosyon Oto Kokusu Ürünü Hakkında

   Promosyon oto kokusu, reklam ve pazarlama alanında önemli bir alana sahiptir. Araba kokuları, yüzlerce yıl önce at arabası ile seyahat eden yolcular için, atların kokularını maskelemek amacıyla kullanılmıştır. Dolayısıyla o günden bu güne çok uzun bir yol kat etmiştir. Ama şimdi kokularını hızlı bir şekilde kaybeden eski kağıt çam ağaçlarının yerini özel olarak basılmış promosyon oto kokuları almıştır.

   Promosyon Oto Kokusu İmalatı

   İpli, askılı oto kokuları olarak da bilinir. İmalat ürünü olan promosyon oto kokusu imalat aşamaları aşağıdaki gibidir.

   Oto Kokusu Promosyon Ürün Çeşitleri

   Oto kokusu promosyon ürünlerini, kağıt oto kokuları ve cam şişe oto kokuları olarak 2 gruba ayırabiliriz. Araçlarda iplerinden dikiz aynalarına asılarak kullanılırlar. Pamuklu kağıttaki esans ortamdaki kötü kokuları giderir.

   Cam şişe oto kokularının bambu bir kapağı ve içinde tercih ettiğiniz bir koku bulunmaktadır. Bambu kapak aracılığıyla esans yine arabanızdaki kötü kokuları maskeler.

   Üretimimizde bulunan oto kokusu promosyon çeşitleri aşağıdaki gibidir.

    

   Promosyon Oto Kokusu Fiyatları

   Oto kokuları, bütçe dostu fiyatlara sahiptir. Düşük maliyet ve yüksek kaliteli promosyon oto kokusu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Toptan Araç Kokusu

   Sipariş edilen ürün miktarı arttıkça, birim fiyatınız düşecektir. Yüksek adetlerde toptan fiyat sizin için avantajlı hale gelecektir.

   Oto Kokusu Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

    

   Asya Promosyon Güvencesi

   Bizi tercih etmeniz için 6 önemli neden...

   1. Önemsemek: Birbirimizi, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi önemsiyoruz. Her birinin elde etmeye çalıştığı şeye yatırım yapıyoruz.

   2. Doğru olanı yapmak: Dürüstlük ve açıklık ilkeleri bize rehberlik ediyor; başarı ve başarısızlıkların sahipliğini alıyoruz.

   3. Detaylar önemlidir: Yaptığımız her şeyde mükemmellik elde etmek için sürekli çalışıyoruz, çünkü ayrıntılar önemlidir.

   4. Tutkulu olmak: İşimizi en iyi şekilde yapmak için gerçek bir coşkuyla hareket ediyoruz.

   5. Değişimi kabul etmek: Değişimden çekinmiyor, teşvik ediyoruz. Bu şekilde daha başarılı olacağımıza ve müşterilerimizin sürekli olarak öne çıkmasına yardımcı olacağımızı biliyoruz.

   6. Müşterilerimizi takdir etmek: Müşterilerimiz başarımızın sebebidir ve onları asla üzmek istemeyiz.