Kategoriler
  Popüler Kategoriler
Aradığınız Ürün Bulunumadı...!
Son İncelenen Ürünler
 • #categoryName
  #categoryName

  Promosyon Masa Sümeni

  Promosyon masa sümenleri ofis çalışanları için mükemmel olsa da, öğrenciler, öğretmenler, doktorlar, hemşireler, diş hekimleri veya not alması yada takvim kullanması gereken herkes için de fayda sağlayacaktır. Böylelikle markanızın bilinirliği de artmış olacaktır.

   Promosyon Masa Sümeni Ürünleri Hakkında

   Özellikle bir ofis ortamında çalışılıyorsa hemen hemen herkesin not tutması gerekiyor. Bu yüzden neden promosyon masa sümeni ile işinizin farkındalığını arttır mıyorsunuz?

   Geniş çaplı ürün yelpazemizde, kurumsal logonuzla özelleştirilebilen kaliteli, markalı masa sümenleri bulunmaktadır. Şirket logonuzu kaliteli bir ürünün üzerinde gören müşteriler, bir şeyler yazmak için ihtiyaç duydukları her zaman sizi hatırlayabilirler. Kurumsal masa sümeni, ofis çalışanları için mükemmel olsa da, öğrenciler, öğretmenler, doktorlar, hemşireler, diş hekimleri veya not tutmak isteyen herkes için de fayda sağlayacaktır.

   Promosyon masa sümeni, kullanışlı oldukları için son derece idealdir. Bu pratik promosyon ürünleri, geniş veya kurumsal bir kitleye tanıtım yapmanın etkili bir yoludur. Masa sümeni, masa üstüne konularak faydalı bir tanıtım yapar ve böylece marka sadakati ve marka bilinirliği artacaktır. Dolayısı ile bu ürünler, markanızı tanıtmanın yenilikçi bir yoludur ve şirket içi markalama için mükemmeldir.

   Baskılı Masa Sümeni Promosyon Ürünü İmalatı

   Baskılı masa sümenleri, şirketinizin markasını, logosunu veya mesajını içerecek şekilde özel olarak tasarlanabilir. Markalı masa sümenleri, daha çekici ve pratik olması için takvimli ve tarihli basılabilir.

   Masa sümeni takvimi, tüm kuruluşlar için inanılmaz derecede faydalıdır. Sigortadan mühendisliğe, inşaattan danışmanlığa, eğitimden eğlenceye ve sanattan muhasebeye kadar, işletmenizin dahil olduğu herhangi bir endüstri tarafından kullanılabilir.

   İmalat ürünü promosyon masa sümeni, dayanıklı, uzun ömürlü ve uygun maliyetlidir.

   Kişiye özel olan bu ürünler, hedef kitlenize üretken ve görev odaklı olma hissi verir. Yerli üretim promosyon masa sümeni ile markanızın farkındalığını yaşayabilirsiniz.

   Promosyon Masa Sümeni Çeşitleri

   Şirketler, rastgele insanların geçtiği ve birkaç saniye boyunca görülebilmeleri umuduyla, otoyoldaki reklam panoları için büyük paralar ödüyorlar. Hedef kitlenizin tüm üyelerinin ofislerine, markanızın yada mesajınızın bir yıl veya daha uzun süre boyunca görüleceğini garanti ederek bir reklam panosu yerleştirip yerleştiremeyeceğinizi düşünün. İşte bunun için geniş bir baskı alanı ile üretim ürünü promosyon masa sümenlerimiz ideal olacaktır. En uygun fiyatlı, standart masa sümenlerimiz yanında takvimli masa sümenleri ve daha birçok sümen çeşitlerimiz mevcuttur. İşte çeşitlerimizden bazıları:

   Asya Promosyon Güvencesi

   Yıl 1998

   Hayalgücü ve inanç...

   Küçük bir aile şirketi...

   Ve Asya Promosyon’un hikayesi başlamış oldu. Sanıyoruz ki her firmanın ayrı bir hikayesi var. Firmaların başarıları da bu hikayelerle bağlantılı…

   Mesajınızı, hedef kitlenize ulaştırma konusunda bize güvenebilirsiniz, çünkü bunun sadece logonuz olmadığını, sizin hikayeniz olduğunu çok iyi biliyoruz.

   Asya Promosyon, baskılı ve markalı promosyon ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Ürettiği ürünleri, yurtiçi pazarına ve ayrıca yurtdışı ülkelere ihraç etmektedir. İtalya ve Hollanda başta olmak üzere İspanya, Portekiz, Fransa, Almanya, Danimarka, Belçika, Saraybosna bu ülkelerden bazılarıdır.

   Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli, reklamlı promosyon ürünleri üretmek ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için doğru ürünler sunmaktır.

   Şirketimizin temel değerleri tutku, yenilik ve saygıdır. Bunların hepsi, sektörümüzde en önemli şeyi yaratmak için bir araya geliyor, müşteri hizmetlerini. Deneyimli satış ekibimiz sipariş sürecinde, ilk temastan, teslimata ve sipariş sonrası hizmete kadar size rehberlik edecektir.

   Müşterilerimizin yeniden sipariş verme oranıyla gurur duyuyoruz ve Asya Promosyon'un mükemmel müşteri hizmetlerine yönelik güdüsü, müşteri ve müşteri tabanımızın sürekli genişlemesi anlamına geliyor.

   Masa Sümeni Fiyatları

   Müşterilerimize her zaman mükemmel hizmet, rekabetçi fiyatlandırma ve geniş bir ürün yelpazesi sunmak için çalışıyoruz. Promosyon masa sümeni fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

   Masa sümeni fiyatları, toptan satışlar için daha uygun fiyatlı olacaktır. Yani sipariş edilen miktar arttıkça, birim fiyatta azalma meydana gelecektir.

   Masa Sümeni Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler